معرفی کسب و کار

تاریخچه:

شرکت طب و پلیمر در سال 1376 فعالیت خود را با طراحی آمبوبگ های سیلیکونی در سایزهای نوزاد، کودک و بزرگسال که به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده است آغاز و در سال 1385 برند mediPOL را به عنوان علامت تجاری محصولات خود به ثبت رسانید.

این شرکت در سال 1379 با رویکرد علمی به منظور کاهش عفونت های بیمارستانی و با بهره گیری از تکنولوژی منسوجات نبافته (nonwoven) اقدام به راه اندازی خط تولید البسه و پک های جراحی یکبارمصرف بیمارستانی نمود. امروزه این شرکت با احداث کارخانه مدرن و منطبق با استانداردهای بین المللی GMP مجهز به آزمایشگاه، clean room، سایت استریل و بکارگیری تجهیزات اتوماتیک برش و دوخت، با استفاده از مواد اولیه مرغوب توانسته است جایگاه خود در سطح کشور و بازارهای جهانی به عنوان برند پیشرو تثبیت نماید.

هم اکنون ضمن دریافت پروانه ساخت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اخذ گواهینامه های بین المللی از جملهCE 1254، ISO 13485: 2003، ISO 10002: 2004، ISO 9001: 2008 و با جذب نیروهای ماهر و متخصص، ایجاد واحد تحقیق و توسعه همراه با ارائه قیمت های قابل رقابت توانسته است بازار قابل توجهی برای محصولات تولیدی خود در داخل کشور و بازارهای جهانی ایجاد نماید. mediPOL گسترش سلامتی و رفاه بیماران در اقصی نقاط جهان را به صورت حرفه ای مدنظر داشته و مهم ترین اولویت و رسالت خود را حفاظت از پزشکان و بیماران آن ها می داند.